ATLANTIC

Atlantic - це бренд французької компанії Groupe Atlantic з багаторічною історією. Будучи спочатку невеликим сімейним бізнесом, з плином часу, Atlantic переріс у міжнародний бренд, відомий у всьому світі. Успіх Atlantic полягає у планомірному розширенні виробництва. До 17 заводам на сьогоднішній день додалося ще вісім філій по всьому світу. Так, грандіозним для України подією ознаменувався 2008 рік: в Одесі був відкритий завод, по праву вважається флагманом Groupe Atlantic.

Завод «Укратлантик» оснащений інноваційним обладнанням, що дозволяє вести виробництво повного циклу. Багаторівнева система контролю, кваліфікований персонал і надсучасне оснащення - все це є гарантією беззаперечної якості накопичувальних водонагрівачів Atlantic, що поставляються в країни Європи, Балтії та СНД. З 2011 року «Укратлантик» виробляє не тільки високоякісні бойлери, а й електричні конвектори, гордо носять логотип Atlantic.

Політика компанії також заснована на чітко визначених цінностях, які є базисом для стратегічного бачення майбутнього розвитку. Французький бренд Atlantic успішно поєднує інноваційний підхід і традиційне європейську якість!

Продукція Atlantic: гарантія надійності, якості та економічності!

Група Atlantic вийшла на світову арену, завойовуючи серця покупців надійними, практичними, доступними і безпечними агрегатами, серед яких найбільш відомими є бойлери Atlantic та електричні конвектори Atlantic.
Конвектори та бойлери Atlantic представлені більш ніж у сімдесяти країнах, серед яких - країни Європи, Середнього Сходу та Південної Америки!

Якість продукції Atlantic гарантовано досконалою системою контролю на всіх виробничих етапах, включаючи первинний відбір матеріалу, здійснюваний фахівцями заводів Atlantic з безпрецедентною ретельністю.

- Виробляються бойлери та конвектори Atlantic з використанням виключно європейських комплектуючих і високоякісних матеріалів, сертифікованих в Європі.
- Повна автоматизація ліній виробництва Atlantic виключає вплив на якість продукції «людського фактора».
- При виготовленні конвекторів опалення Atlantic застосовується сучасна система порошкового фарбування поверхонь. Французькі термостати (механічні та електронні), які використовуються для плат управління конвекторами, гарантують найвищу енергоефективність опалювального обладнання.
- У процесі виробництва електричних бойлерів Atlantic використовується емаль власної розробки. Її унікальний склад гарантує безумовну міцність і еластичність покриття протягом усього експлуатаційного терміну.
- По завершенні виробничого процесу кожен водонагрівач піддається тестуванню і проходить стендові випробування. Предметом досліджень є герметичність внутрішнього бака бойлера (випробування ведуться під тиском до 8 бар), якість електрочастини і емальованого покриття бака.

Високий рівень енергоефективності продукції Atlantic. Використовуваний при виробництві бойлерів капілярний термостат, здатний з високою точністю визначити температуру нагрівання, заощадить до 15% витрат на енергоресурси. Щільна теплоізоляція сприяє тривалому зберіганню температури води в баку накопичувального водонагрівача. Настільки ж економічний і «сухий» ТЕН, встановлення якого забезпечує швидкий і ефективний нагрів води.

Сьогодні ми пропонує Вам купити бойлер Atlantic Черкаси за цінами виробника. Широко представлені в нашому каталозі і конвектори опалення Atlantic в Черкасах - «розумне» обладнання, покликане створити у Вашому будинку, офісі або квартирі ідеальний мікроклімат. Усі пропоновані нами конвектори електричні підходять для будинку, дачі або офісу. Електричні водонагрівачі відповідають якісним та екологічним євростандартам і пройшли сертифікацію в Україні.

Постійний розвиток та інновації

Бойлери Atlantic, як і конвектори, з кожним днем ​​набувають нові корисні властивості і функції. Група Atlantic не шкодує коштів на дослідження і розвиток!
У нових моделях електричних водонагрівачів задіяні технології, яких раніше просто не існувало. Наприклад, з 2012 року в накопичувальних бойлерах компанія успішно впроваджує запатентовану технологію захисту від корозії O'Pro і «сухі» керамічні нагрівальні елементи Steatite.

Всі новинки конвекторів електричних настінних, як і електричних бойлерів Atlantic, присутні в каталозі нашої компанії. Своїм клієнтам ми пропонуємо найсучасніші рішення з області кліматичного обладнання за кращими в Україні цінами!

Метою екологічного підходу Групи Atlantic є скорочення забруднення навколишнього середовища промисловими відходами і викидами, а також інтенсифікація досліджень і розробок опалювальних систем, заснованих на альтернативних джерелах енергії.

Заснований в 1968 році, Atlantic вже більше 40 років є одним з лідерів на ринку систем управління мікрокліматом.
Безперервні дослідження в області комфорту і затишку дозволили компанії Atlantic розробити функціональні, зручні, прості у використанні апарати з привабливим дизайном і забезпеченням максимальної безпеки.
На сьогоднішній день Atlantic використовує найсучасніші технології виробництва. 4% від обороту компанія інвестує в дослідження і розробки нових продуктів.
Поряд з традиційними моделями, Atlantic анонсує нові товари. Так, в 2013 році були випущені нові моделі електричних водонагрівачів - Ingenio і конвекторів - F118.

Гідний сервіс і стабільна поставка комплектуючих
Весь термін служби надійні водонагрівачі та конвектори Atlantic будуть радувати Вас стабільним виконанням своїх функцій і зручністю використання. Втім, ми пропонуємо Вам не тільки купити бойлер Atlantic в Черкасах або електричний обігрівач. До Ваших послуг - гарантійне, сервісне та післягарантійне обслуговування бойлерів і конвекторів Atlantic м. Черкаси.