Фірмовий магазин бойлерів, водонагрівачів, конвекторів atlantic р Черкаси - atlantic.ck.ua.

 

Французька сімейна компанія GROUPE ATLANTIC є провідним постачальником водонагрівачів та опалювального обладнання на європейські ринки.

Персонал компанії, що нараховує 4450 челoвек, докладає всіх зусиль для постійного вдосконалення своїх виробів у відповідь на зростаючі міжнародні вимоги. Французький концерн GROUPE ATLANTIC - визнаний європейський лідер з виробництва опалювальної техніки і водонагрівачів. Перший завод Групи відкрився на Атлантичному узбережжі в La Roche-sur-Yon в 1968 році. Сьогодні до складу Групи входять 15 заводів. Для розробки нових технологій GROUPE ATLANTIC виділяє в середньому 4% коштів від чистого обсягу продажів на наукові дослідження. Єдина для всієї Групи система управління якістю, постійний пошук найкращих технічних рішень забезпечують бездоганну якість продукції та її відповідність сучасним запитам споживачів.

 

Сервіс Atlantic України


Все обладнання ТМ Atlantic, яке продається на території України, забезпечено гарантійним і післягарантійним сервісом протягом усього терміну експлуатації.
Зателефонувавши за номером єдиної сервісної служби, Ви можете отримати консультацію фахівця з питань підбору, експлуатації, монтажу та технічного обслуговування нашого обладнання.

Завдяки наявності сучасного виробництва, розгалуженої мережі збуту і сервісного супроводу, українські споживачі сьогодні мають кращу пропозицію за показниками якість, ціна, сервіс

Водонагрівачі Atlantic в Черкасах сьогодні найбільш затребувані, завдяки своєму бездоганній якості і надійності. На всіх заводах Групи діє багаторівнева система контролю.

При 100% оплаті на карту Приватбанку - Безкоштовна доставка по Україні в такі міста: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Севастополь, Вінниця, Макіївка, Сімферополь, Херсон, Полтава , Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Горлівка, Рівне, Кіровоград, Дніпродзержинськ, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Біла Церква, Луцьк, Краматорськ, Мелітополь, Керч, Нікополь, Сєвєродонецьк, Слов'янськ, Ужгород, Алчевськ, Павлоград, Євпаторія, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський та ін. міста України.

 

 

Ми будемо раді співпраці з Вами! Телефонуйте вже сьогодні!!!

Atlantic Черкассы, купить водонагреватель атлантик в Черкассах, Бойлер купить Черкассы

atlantic.ck.ua - водонагрівачі, бойлери, конвектори атлантік Черкаси, Сміла, Корсунь-Шевченківський, Драбів, Городище, Чорнобай, Звенигородка, Золотоноша, Кам'янка, Канів, Умань, Чигирин. Інтернет-магазин атлантік в Черкассах, пропонує купити водонагрівач, бойлер, конвектор atlantic за найкращою ціною. Купуючи водонагрівач у нас, ви можете замовити монтаж бойлера Черкаси. Встановлення електричного водонагрівача проводиться спеціалізованими бригадами. Замовивши у нас монтаж атлантік бойлера, Вам надається гарантія на монтажні работи 12 місяця. Оберіть можливість купити водонагрівачі, бойлери, конвектори атлантік в м. Черкаси - і подаруйте собі здоров'я і комфорт!!!